نمایش پست تنها
قدیمی 09-23-2015, 11:40 AM   #4
ExP3rT
Moderator

ExP3rT آواتار ها

تشکر ها: 1,494
از این کاربر 809 بار در 293 ارسال تشکر شده است.
ExP3rT is a splendid one to beholdExP3rT is a splendid one to beholdExP3rT is a splendid one to beholdExP3rT is a splendid one to beholdExP3rT is a splendid one to beholdExP3rT is a splendid one to beholdExP3rT is a splendid one to behold
ExP3rT به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به ExP3rT
پیش فرض پاسخ : افکت ویا نوشتن متن

نقل قول:
نوشته اصلی توسط obaidrahmani نمایش پست ها
سلام دورد
دوستان میخواهم معلومات در باره بعضی نوشته ها که توسط برنامه صورت میگیرد از شما پرسان کنم
به طور مثل - شرکت تجارتی ( برادران احمد ) لمتید
اگر خواسته باشم که (برادران احمد ) که در فورم خانه خالی است به این طور - شرکت تجارتی ( ) لمتید جابه جاه کنم ویا نوشتن به صورت سلاید ویا اینکه در پروژه ها یکه از طرف پوهنتون برای محصلین داده میشود طراحی کنم لطف نموده طرز جور کردن آن را برایم که از طریق کدام نرم افزار ها صورت میگیرد معلومات ارائه نماید
نوت : به صورت نمونه یک لینک https://www.youtube.com/watch?v=xhIwLe8DCFIکه نوشته آن توسط درست اجراه میشود
در صورت امکان هدف خود را واضح تر بیان کنید، در غیر برداشته بنده یکی نحوه ساختن فرم هست که اطلاعات به صورت داینامیک (خودکار) آپدیت شود که این کار نیاز به یک دتابیس و ساخت یک گزارش (Report) دارد؛ و دیگر این که یک فرم معمولی با ورد برای پر شدن توسط دیگر اشخاص به صورت دستی (قلم) می باشد که کاری ساده است. نمونه خود را روی یک ورق طراحی کنید و سپس با استفاده از Text Box ها در ورد و یا با فعال کردن Developer Options از قسمت تنظیمات برنامه ورد و قرار دادن content control در میان متون خود این کار را انجام دهید.
word-options-developer.jpg
نقل قول:
نوشته اصلی توسط obaidrahmani نمایش پست ها
قبل از اینکه کدام متن را نا مفهم بدانید به درستی آن را درک نماید تا اینکه مفهم آن را بدانید اگر هم کدام تمرکز روی این مصلحه نمینماید
گفته میتوانم معذرت ما را به پذیرید که به این سایت ثبت نام کردم .
جهت شفافیت برای شما یک لینک گذاشتم تا اینکه کمی دقت عمل بخرج دهید
به هرصورت اگر دقت نمی کنید خود سرانه جواب ندهید
ممنون میشوم
لطفا در نوشتن جملات خود دستور زبان دری و همچنان تلفظ لغات را کمی مراعات کنید تا جملات خواناتر شود. چرا که با مشاهده دو باره ویدئو و همچنان خواندن متن شما باز هم مفهوم دقیق سوال شما را نتوانستم برداشت کنم.
سپاس از این که با Overclock Project هستید.
AsadSAAD (09-28-2015), FSBlocker (11-11-2015)